Studiujesz? Zyskaj 50 GB miesięcznie, przechodząc do Orange Flex

Orange FlexOrange Flex dla studenta to promocja dla każdego, kto uczy się w szkole wyższej w Polsce. A zwłaszcza dla tych, którzy lubią korzystać z internetu w smartfonie (no umówmy się - kto nie lubi). Zobacz, dlaczego opłaca się przejść do Orange Flex, co to za usługa i za co studenci ją uwielbiają.

Orange Flex - co to jest i jak działa?

Orange Flex to sieć komórkowa w aplikacji mobilnej. Wszystko robisz tu wygodnie w apce bez chodzenia i dzwonienia - od aktywacji usługi, przez zarządzanie kontem, po zmianę planu komórkowego czy dokupowanie gigabajtów.

Do wyboru masz 4 różne plany (z paczką 30 GB, 45 GB, 80 GB lub 150 GB), a wybrany plan w razie potrzeby możesz łatwo zmienić na inny - nawet raz w miesiącu. We wszystkich masz też dostęp do sieci 5G i korzystasz z mediów społecznościowych bez pomniejszania limitu danych. Przyznaj, że ciężko to przebić. A to tylko baza oferty, słuchaj, co dalej!

Orange działa w formie subskrypcji, czyli tak jak Netflix lub Spotify. Oznacza to, że opłaty są pobierane za miesiąc z góry, a jeśli w którymś momencie chcesz zrezygnować, robisz to bez okresu wypowiedzenia. Za usługę płacisz podpiętą kartą płatniczą albo BLIKIEM - czyli jak na 2023 rok przystało, bez żadnych skomplikowanych faktur i przelewów.

Orange Flex w promocji dla studenta: co dostajesz i jak zgarnąć bonus?

Orange Flex dla studenta to promocja, dzięki której otrzymujesz dodatkowe gigabajty, jeśli uczysz się w szkole wyższej. A dokładniej 50 GB miesięcznie aż przez 6 miesięcy bez dodatkowych opłat! Masz już aktywny plan w Orange Flex i chcesz dostać bonus? Wystarczy, że:

 • wejdziesz w zakładkę Odkryj w apce i klikniesz baner Flex Student,
 • wypełnisz i wyślesz formularz, który potwierdzi, że jesteś studentem,
 • klikniesz w aplikacji notyfikację, którą dostaniesz w ciągu 3 dni roboczych od zgłoszenia, i wejdziesz do Klubu Flex,
 • wygenerujesz jednorazowy kod, a następnie wpiszesz go w sekcji Kody promocyjne w Moim profilu, żeby aktywować bonus.

Promocja Orange Flex dla studenta obowiązuje do 28.02.2023 roku, także dla nowych użytkowników. Jeśli więc nie korzystasz jeszcze z Orange Flex, warto zacząć teraz! Tym bardziej że masz okazję załapać się również na promocję 3 miesiące za 1 zł/miesiąc dla przenoszących numer z innej sieci (sekretny kod to SIEMAFLEX). A jeżeli w tej chwili korzystasz z innej oferty Orange bądź rozważasz wybór nowego numeru, to z kodem FLEX pierwszy miesiąc masz za 1 zł. Aby dołączyć do Flexa i zgarnąć dodatkowe gigabajty:

 • pobierz aplikację Orange Flex i załóż konto,
 • wybierz swój plan i potwierdź tożsamość - przez bankowość online (system Moje ID) lub za pomocą selfie i zdjęcia dowodu,
 • wpisz kod FLEX albo SIEMAFLEX, wybierz metodę płatności i aktywuj wybrany plan,
 • wejdź w zakładkę Odkryj i skorzystaj z promocji Orange Flex dla studentów.

Dlaczego warto być w Orange Flex?

Orange Flex to nie tylko ciekawe promocje, superwygodna obsługa i brak zobowiązań oraz atrakcyjne paczki gigabajtów. Dodatkowe zalety oferty to choćby:

 • możliwość wybrania eSIM-a zamiast zwykłej karty SIM (za 0 zł),
 • dodatkowe karty SIM lub eSIM do innych urządzeń w cenie planu (1 dodatkowa karta z pakietami 30 GB lub 45 GB, 2 przy 80 GB i aż 3 z planem 150 GB),
 • możliwość dzielenia się gigabajtami z innymi użytkownikami Flexa,
 • rabaty i zniżki dostępne w Klubie Flex oraz sprzęty w studencko dobrych cenach do kupienia w Sklepie Flex.